Skórzane obuwie damskie, od lat w Massimo POLI

Przyznać się dziewczyny, jak często kupując buty na ważną uroczystość np. wesele, bal, randkę lub inną tego typu imprezę kierowałyście się ceną? Wierzchnie okrycie stóp pełni nie tylko funkcję podkreślenia lub urozmaicenia stylizacji.

Przyznać się dziewczyny, jak często kupując buty na ważną uroczystość np. wesele, bal, randkę lub inną tego typu imprezę kierowałyście się ceną? Wierzchnie okrycie stóp pełni nie tylko funkcję podkreślenia lub urozmaicenia stylizacji. Owszem, akurat w tym przypadku najważniejszy jest wygląd. Priorytetem jest, aby pasowały nie tylko do nas – użytkowniczek, ale i do ogólnego wydźwięku imprezy. Massimo POLI w swojej ofercie posiada zarówno obuwie eleganckie, szykowne i ponadczasowe, jak również i modele bardziej awangardowe, które są jedyne w swoim rodzaju. Jeśli jeszcze nie zajrzałeś w zakładkę „oferta” to idealny czas, aby to naprawić! Warto również obserwować nas w mediach społecznościowych gdzie odpisując Wam na wiadomości, zamieniamy się w Waszą prywatną wróżkę chrzestną i pomagamy wybrać model idealny dla naszej królewny 🙂

Pomoc przy wyborze obuwia skórzanego — dlaczego tak ważna jest jakość?

Zacznijmy od tego, że na przestrzeni ostatnich kilku lat jakość produktów dostępnych na rynku bardzo się pogorszyła. Pamiętacie te czasy, kiedy jedna para jeansów należała do całego rodzeństwa? I nie mówimy tutaj o porzucaniu ich sobie z siostrą! Albo, kiedy rajstopy można było szarpać, prać i ciągnąć, a one były nadal w jedynie kawałku? Dziś nie do pomyślenia jest niezabranie „ratunkowej pary rajstop” do torebki. Większość rzeczy zwyczajnie stała się jednorazowa.

Dlaczego więc Twoje buty z popularnej strony www. nie przetrwały jednego sezonu lub – co gorsza – jednej imprezy, a buty Twojej mamy służą jej na co dzień, od kiedy tylko pamiętasz? Wszystko jest kwestią jakości. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak bardzo jest ona ważna, ale o tym w następnym akapicie więc zostańcie z nami!

Można powiedzieć, że skórzane buty towarzyszyły człowiekowi od (prawie) zawsze. Co potwierdzają licznie występujące w muzeach gladiatorki ze starożytnego Rzymu. Co ciekawe, im dłużej chodzisz w swoim skórzanym obuwiu, tym bardziej dopasowuje się ono do Twojej stopy, a chodzenie staje się bardziej komfortowe i zarazem zdrowe. Najbardziej jest to widoczne na kozakach zimowych.  A w temacie zdrowia, o którym na pewno chcecie wiedzieć — buty z tworzyw sztucznych mogą spowodować brzydki zapach stóp i uczulenia. Dodatkowo nie współgrają one ze stopami i powodują dyskomfort przy użytkowaniu (mogą pojawić się odciski, ból w śródstopiu, a nawet ból łydek).

Najwygodniejsze i najtrwalsze — czyli buty Massimo POLI

Ostatnio jako marka postanowiliśmy pewnym postem sprawdzić, ile osób pamięta nas z czasów swojej młodości. Pewna obserwatorka napisała do nas z historią. Nasze buty pożyczyła od mamy na swoją osiemnastkową imprezę! Bardzo cieszy nas, że takimi publikacjami przywołujemy dobre wspomnienia. Warto pamiętać, że jako marka otwieramy się na nowości. W ostatnim czasie pandemii zdecydowaliśmy się rozszerzyć kolekcję sportowo-codzienną, którą możecie znaleźć tutaj (https://massimopoli.com/). Jednak co ważne NIE podpisujemy się pod popularnym teraz stwierdzeniem „fast fashion”. Zdecydowanie bardziej wolimy stworzyć jedną parę butów, która będzie towarzyszyła nam, póki się nie znudzi, niż produkować odpad w postaci kilku, a nawet kilkunastu par w przeciągu jednego sezonu. Dziewczyny, pamiętajcie o naszej planecie! Jako marka również zwracamy na to uwagę. Nasze buty tworzymy ręcznie z troską o środowisko, z najwyższej jakości komponentów włoskich oraz polskich.

Tanie obuwie znanego producenta — kupować czy nie?

Pamiętajcie, że pieniądze wydane na buty to pieniądze wydane na Wasze zdrowie. Massimo POLI dokłada wszelkich starań, aby były one stabilne, bezpieczne i co najważniejsze — wygodne. Pamiętajmy, że to stopy dźwigają nasz ciężar, a nieodpowiednie troszczenie się o tę część ciała może prowadzić do nieodwracalnych wad. Myślimy, że po przeczytaniu tego artykułu i zapoznaniu się z ofertą naszego sklepu, już wiesz, jaka jest jedyna poprawna odpowiedź 🙂

No i najważniejsze! Dziewczyny! Dla stałych i aktywnych czytelniczek naszego bloga czeka rabat! Sprawdź i przekonaj się, kod: as19 A już dziś zagraj na naszym instagramie i dowiedz się, jaki masz typ stopy 🙂 Miłej zabawy!

Leave a commentKontakt

Massimo POLI Ewa Krause
ul.Brzeźnicka 46B lok.9
42-215 Częstochowa
REGON 152141464

Ewa Krause
(+48) 501 216 231
ewa@massimopoli.com

SKLEP
sklep@massimopoli.com
(+48) 501 216 231
pon-sob: 9.00 - 18.00

PR & BUSINESS
wspolpraca@massimopoli.com
(+48) 799 989 525

iMoje_956x300

Copyright Massimo Poli ©  All Rights Reserved