ek-le

Eva Krause Limited Edition

obuwie-damskie-premium-limited-edition-Eva-Krause-2

Projektując i wytwarzając przez wiele lat buty mojej autorskiej marki Massimo POLI zawsze starałam się być wierna idei, iż kobieta w butach Massimo POLI ma wyglądać po prostu pięknie i by to właśnie buty były jej najbliższym modowym przyjacielem. Jednak przełożenie tej idei na konkretny model nie zawsze było łatwe i uchwytne, albowiem dobre projektowanie jest dla mnie zawsze zmaganiem się z samą sobą. Modele Massimo POLI dokładnie to oddają.
Jednak jak każda kobieta pragnę więcej. Lata moich doświadczeń projektowych skłoniły mnie jakiś czas temu do podjęcia decyzji o powstaniu marki premium EVA KRAUSE, która dokładnie odzwierciedlałaby ukształtowany we mnie pogląd, iż buty dla kobiet to przede wszystkim idealnie zamknięta forma użytkowa nierozerwalnie związana z istotą kobiecości, jej siłą i tajemnicami; forma związana z pragnieniami i marzeniami samej kobiety, która pragnie czegoś więcej niż tylko dobrych butów.
W swoim założeniu obuwie sygnowane logiem EVA KRAUSE wytwarzane będzie zawsze w krótkich, niepowtarzających się seriach wiosna/lato oraz jesień/zima z najlepszym włoskich materiałów oraz komponentów przy wykorzystaniu umiejętności najlepszych szewców.

Buty marki EVA KRAUSE te mają być po prostu crème de la crème obuwia dla kobiet dostępnego w Polsce! Aktualnie trwają prace projektowe nad kolekcją na przyszły sezon wiosna/lato 2021, więc już niedługo będzie można osobiście przekonać się o jej sile!

Pozdrawiam,
Ewa Krause